Sekretariat – Københavns Universitet

Videresend til en ven Resize Print Bookmark and Share

Sund Aldring > Medarbejdere > Sekretariat

Medarbejdere i Center for Sund Aldrings sekretariat

Sekretariat

Sekretariatsleder

Chefkonsulent Tina Gottlieb
Mail: tig@sund.ku.dk
Telefon: 35 32 70 81

Presseansvarlig

Kommunikationskonsulent Gitte Inselmann Frandsen
Mail: gitte.frandsen@sund.ku.dk 
Telefon: 35 32 12 63
Mobil: 51 29 80 05

Sekretariatsmedarbejder

Hanne KrachtSekretær Hanne Lærke Kracht
Mail: hanne.kracht@sund.ku.dk
Telefon: 35 33 05 33
Mobil: 93 56 54 16

Sekretariatsmedarbejder

AC-fuldmægtig Nynne Agergaard Reeckmann
Mail: nynne.reeckmann@sund.ku.dk
Telefon: 35 33 10 66
Mobil: 93 56 59 61

Sekretariatsmedarbejder

AC-fuldmægtig Pia Nygaard
Mail: pia.nygaard@sund.ku.dk
Telefon: 35 33 24 37
Mobil: 93 56 59 64

Eventkoordinator
Eventkoordinator Signe Flyvbjerg Nielsen
Mail: signe.nielsen@sund.ku.dk
Telefon: 35 33 42 68
Mobil: 93 56 52 40
Kommunikationsmedarbejder 

Kommunikationsmedarbejder Mark Justesen Pedersen
Mail: mark.pedersen@sund.ku.dk
Telefon: 35 33 02 98